Diverse informationer om KK07

Klubbens vedtægter Generalforsamling 2020
KK07s Venners bestyrelse Modstanderstatistik
Klubsang KK07 topscorere m.v.
Fodbold i KK07 / Klubprofil Referat fra generalforsamling 2019
KK07 på Youtube KK07 historie
Dagens spiller på kampprogrammet Billeder fra afslutningsfesten 2015
KK07 Jubilarer Billeder fra afslutningsfesten 2015

Bestyrelsen

Navn: Winnie Nielsen
Post: Formand
E-mail: plyzbjoern@gmail.com
Adresse: St. Blichersvej 31. Kølvrå
Telefon: 20 74 55 84
Navn: Steen Andersen
Post: Bestyrelsesmedlem
E-mail: andersens@godmail.dk
Adresse: Bredgade 16, 7470 Karup
Telefon: 22 59 59 47
Navn: Kim Jensen
Post: Bestyrelsesmedlem
E-mail: kimsus66@gmail.com
Adresse: Åbakkevej 9
Telefon: 23 82 05 23,
Navn: Henrik Aagaard
Post: Sekretær
E-mail: henrik505@hotmail.com
Adresse: Østergade 24, Karup
Telefon: 81 71 46 11,

Navn: Cecilie Gadegaard Reichenbach
Post: Næstformand
E-mail: silleskid@hotmail.com
Adresse: Ringparken 19, Kølvrå, 7470 Karup
Telefon: 20 21 82 81

Navn: Stefan Lohmann
Post: Kasserer
E-mail: stefanlohmann78@yahoo.dk
Adresse: Lyngvej 36, Kølvrå
Telefon: 22 13 65 22

Navn: William Bitsch
Post: Bestyrelsesmedlem
E-mail: william_bitsch@hotmail.com
Adresse: Hybenvej 6 – 7470 Karup J
Telefon: 20 91 44 86

Sponsor udvalg


Navn: Winnie Nielsen
Post: Medlem
E-mail: plyzbjoern@gmail.com
Adresse: St. Blichersvej 31. Kølvrå
Telefon: 20745584

Stadion udvalg

Navn: Hans P. Pedersen (Nuller)
Post: Udvalgsmedlem
E-mail: Hpe@prodesigndenmark.com
Adresse: Poppelvej 12
Telefon: 29983160
Navn: Claus Christiansen
Post: Medlem
E-mail: claus_christiansen@email.dk
Adresse: _ _
Telefon: - -
Navn: Niels Aagaard
Post: Medlem
E-mail: – -
Adresse: _Kildegården Karup _
Telefon: - -

Sports udvalg

Øvrige

Navn: Morten Vindberg
Post: Skribent / Webmaster
E-mail: mvindberg@yahoo.dk
Adresse: Lærkevej 32. Kølvrå
Telefon: 29 89 66 83
Navn: Stefan Fischer
Post: Kampfordeler
E-mail: ringvej@gmail.com
Adresse: Ringvej 30
Telefon: 27119847
Navn: Søren Mogensen
Post: Stadionspeaker
E-mail: soeren.mogensen@privat.dk
Adresse: Vallerbækvej 4 – 7470 Karup
Telefon: 60 40 92 80
Navn: Otto Johansen
Post: Stadionspeaker
E-mail: ottobarber@gmail.com
Adresse: - -
Telefon: - -
Navn: René Josefsen
Post: Webside – support
E-mail: renejosefsen@gmail.com
Adresse: Johs. Jensensvej 3G
Telefon: 21851243

Navn: Jesper Monberg
Post: Formand KK07s Venner
E-mail: @
Adresse: Karup
Telefon:

Information om KK07


Klubbens vedtægter KK07 topscorere m.v.
KK07 på Youtube Generalforsamling 2013
Klubsang KK07 historie
Modstanderstatistik KK07s Venner
KK07s Venners bestyrelse Referat fra KK07s Venners generalforsamling 2016
Generalforsamling 2018 Referat fra KK07s Venners generalforsamling 2016



Word Press Login




Generalforsamling 2013

Generalforsamling 2015